Dělník na provoze plasty - manipulant u lisu

22.11.2022

Náplň práce

  • Příprava surovin granulátu dle předepsaných technologických parametrů
  • Doplňování granulátu do systému a čištění filtrů a systému
  • Kontrola výrobků a vedení zápisů o kontrolách
  • Manipulační práce u lisu

Požadujeme

  • Výuční list
  • Výhodou průkaz VZV
  • Fyzická zdatnost – jedná se těžší fyzickou práci
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita

Nabízíme

  • Práci v moderních prostorách
  • Zázemí české stabilní výrobní společnosti
  • Dotované stravování v závodní jídelně
  • Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)
  • Benefitní karta (po 6 měsících)
  • Slevy na firemní výrobky
  • Dovolená 25 dní

kariera1

Pokud Vás tato pozice zaujala, domluvte si schůzku na tel. čísle +420 737 225 718, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu personalni@trevos.cz nebo využijte formulář níže.

Odeslat životopis

Maximální velikost pro přiložený soubor je 8MB

Kontrolní otázka (ochrana proti robotům)