Technicko - obchodní zástupce

22.11.2022

Náplň práce

  • Navrhování osvětlovacích soustav – provádění výpočtů osvětlenosti
  • Tvorba energetických rozborů, cenových nabídek
  • Zabezpečení technické podpory prodeje - komunikace s projektanty, zákazníky a investory
  • Účast se na výstavách, prezentacích a dalších firemních akcích

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání
  • Znalost práce v programech BuildingDesign, Dialux, AutoCAD výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Zázemí české stabilní výrobní společnosti
  • Moderní prostory, mladý kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování ve vlastní závodní jídelně
  • Příspěvek na penzijní pojištění (po 6 měsících)
  • Benefitní karty (po 6 měsících)
  • Slevy na firemní výrobky
  • Vzdělávací kurzy a odborná školení na danou profesi

kariera1

Pokud Vás tato pozice zaujala, domluvte si schůzku na tel. čísle +420 737 225 718, zašlete svůj životopis na e-mailovou adresu personalni@trevos.cz nebo využijte formulář níže.

Odeslat životopis

Maximální velikost pro přiložený soubor je 8MB

Kontrolní otázka (ochrana proti robotům)